tel: 508-750-512

e-mail: zdrowe.jedzonko@wp.pl

czynne: 7-15

Kontakt z nami

Sklep Zdrowe Jedzonko

Niekłonice, ul. Jagodowa 31
76-024 Świeszyno

📞 508-750-512

📧 zdrowe.jedzonko@wp.pl

Produkt dnia
Orzechy brazylijskie 1kg
62,90 zł
szt.
Orzechy brazylijskie 100g
7,49 zł
szt.
Kasza kuskus 1kg
12,00 zł
szt.
Kasza kuskus 500g (1.30zł/100g)
6,50 zł
szt.
Kasza bulgur 1kg
11,90 zł
szt.
Kasza bulgur 500g (1,20zł/100g)
6,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Regulamin

Regulamin poniższy reguluje zasady funkcjonowania internetowego sklepu zdrowejedzonko.pl, zwanego w dalszej części regulaminu: sklepem.

Sklep należy do firmy:

P.H.Zdrowe Jedzonko Monika Richter-Ziółkowska

Niekłonice, ul. Jagodowa 31

76-024 Świeszyno

NIP: 669-224-45-42

tel. 508 750 512

 

Sklep oferuje zakupy przez internet oraz zajmuje się ich dostarczaniem pod wskazany adres. Zamówienie w sklepie mogą składać osoby pełnoletnie, które posiadają zdolność do czynności prawnych.

 


I. Składanie zamówienia

 1. Zamówienia można składać wyłącznie poprzez stronę internetową przez 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, zaznaczenie wybranej formy dostawy i płatności oraz przesłanie tak wypełnionego zamówienia z panela zakupów.
 2. Do zawarcia umowy dochodzi w momencie potwierdzenia zamówienia przez sprzedającego. Kupujący otrzymuje emaila z wyszczególnionymi produktami, formami płatności i dostawy.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku, gdy kupujący nie przeleje wymaganej za zamówienie kwoty na konto sprzedającego we wskazanym terminie (w przypadku płatności przelewem) lub przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera (w przypadku wysyłki za pobraniem).
 4. Ceny podane przez sprzedającego wyrażone są w PLN, zawierają należny podatek VAT.
 5. W przypadku niedostępności towaru w magazynie i u dostawców sklepu zamawiający jest o tym informowany i może podjąć decyzję o częściowej realizacji zamówienia, wydłużeniu oczekiwania, ma również prawo do rezygnacji z zamówienia.
 6. Kupujący ma możliwość zrezygnować z zakupów na każdym etapie składania zamówienia.


II. Realizacja zamówienia/koszty wysyłki

 1. Zamówienie wysyłamy na podany w zamówieniu adres bezpośrednio po skompletowaniu, czyli po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów.
 2. Termin otrzymania zamówienia = czas realizacji zamówienia + czas dostawy
 3. Dostępność towaru oznacza czas realizacji zamówienia, może mieć następujące oznaczenia:
  • - dostępny od ręki - produkt znajduje się w naszym magazynie.
  • - dostępny w 48 godzin - produkt znajduje się w magazynie naszego dostawcy.
  • - dostępny do 7 dni roboczych - produkt jest trudno dostępny i musi zostać sprowadzony.
  • - dostępny na zamówienie - produkt dostępny jest na zamówienie.
  • - chwilowo niedostępny - produkt jest aktualnie niedostępny.
 4. Czas dostawy to zazwyczaj następny dzień roboczy po dokonaniu wysyłki w przypadku przesyłki kurierskiej lub 2-5 dni roboczych dla przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 5. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 6. W przypadku przedpłaty na konto bankowe zamówienia wysyłane są w ciągu 48 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty.
 7. Jeśli w zamówieniu znajdą się produkty w danej chwili niedostępne, poinformujemy o tym mailowo lub telefoniczne. Wówczas można będzie wybrać między oczekiwaniem na najbliższą dostawę, zaproponujemy inny podobny produkt, bądź zwrot pieniędzy.
 8. Kupujący zostaje poinformowany o przesłaniu zamówionego towaru w osobnym emailu.
 9. Koszty wysyłki pokrywa kupujący. Zamówienia o wartości powyżej 300zł wysyłamy na swój koszt (dotyczy przesyłek kurierskich przy przedpłacie na konto).
 10. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej.

III. Płatności:

 • Płatność przy odbiorze za pobraniem - za zamówienie klient płaci kurierowi gotówką w momencie doręczenia przesyłki.
 • Przelewem bankowym na konto sklepu: P.H.Zdrowe Jedzonko Mbank 66 1140 2004 0000 3502 7440 2424.

IV. Reklamacje

Klient ma prawo złożyć reklamację zakupionych produktów. O niezgodności należy poinformować e-mailem. Wadliwy produkt należy odesłać wraz z dowodem zakupu (paragon, faktura) na adres sklepu:

P.H. Zdrowe Jedzonko, Niekłonice, ul. Jagodowa 31, 76-024 Świeszyno.

W ciągu 14 dni kalendarzowych ustosunkujemy się do reklamacji Klienta i powiadomimy go o sposobie dalszego postępowania. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie Klient otrzyma zwrot kosztów produktu lub nowy pełnowartościowy produkt.

V. Zwroty

Klient ma możliwość odesłania zakupionych produktów w oryginalnych opakowaniach, bez podania przyczyny i otrzymania zwrotu wartości towarów, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odebrania przesyłki.

VI. Polityka prywatności

Składając zamówienie w sklepie internetowym www.zdrowejedzonko.pl Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych P.H.Zdrowe Jedzonko oraz na ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Podawane dane osobowe przetwarzane są tylko w zakresie i celu, na który została wyrażona zgoda. Podawanie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. Realizacja zamówienia jest niemożliwa bez udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia. Klient sklepu ma możliwość samodzielnej edycji lub usunięcia swoich danych osobowych oraz wysyłając zgłoszenie mailowo na adres zdrowe.jedzonko@wp.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl